#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#142“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
"Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400