#61Goebel - M.I. HümmelEen 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
An 8-piece nativity scene in multicolored biscuit. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#4Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een halssnoer met licht groene Barok parels.
A necklace with light green Baroque pearls.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#160ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#127Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
"Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120