#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Anton Bräuer SchönbachEen antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.No longer availableDim. 61 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#63AstoriaEen antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.No longer availableDim. 20 x 36 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Henri Van MellePeriod: 1859-1930“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80