#190Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 750 / 850 -
#72Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#316Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#225Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#9Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90 -
#166Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.No longer availableDim. 88 x 116 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 40 / 60