#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#228Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#316Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#20Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100