Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.

Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.

A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".
SKU: 1911240333.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #330

    Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.

    An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 1,42 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.

    A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century.
    No longer available
    Dim. 118 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #51

    Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.

    A skull of a Jacob sheep.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.

    An antique folding field camera with bellows and a Thornton-Pickard Beck symmetrical lens. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 7 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #350
    Butex Swiss

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

    An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
    No longer available
    Dim. Bruto: 14,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #24
    Karel De Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.

    "Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Jan Michiel Ruyten
    Period: 1813-1881

    “Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.

    "Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #327
    Anton Bräuer Schönbach

    Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.

    An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.
    No longer available
    Dim. 61 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

    A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.

    A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade.
    No longer available
    Dim. 180 x Ø 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #137

    Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.

    A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More