#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#77
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
#107
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
Place a bid ›Estimate: € 150 / 250 -
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
#299
#108Disney
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#130
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.