#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#128KarlsbaderEen 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 600 / 700 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500