Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.

Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.

lot of 4 ecru pieces consisting of a wooden armchair with carving and cannage, a hall coat rack with cannage, mirror and 4 hooks, a wooden umbrella stand with cannage, carving and light crack damage in the cannage, a wooden towel rack with 2 glass bars.
Dim. 96 x 60cm
SKU: 2305230016.
Categories: Glas, Hout, Meubel.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #205

    Een grote eikenhouten opbergkoffer.

    A large oak wood storage chest.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 54cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #702

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #175

    Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.

    A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.
    No longer available
    Dim. 79 x 205 x 75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179

    Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .

    A gothic style oak pew with a matching footstool.
    No longer available
    Dim. 92 x 240 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #504
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een eikenhouten commode met 4 laden en 3-delig geslepen spiegel opzet met 1 kleine lade.

    An oak chest of drawers with 4 drawers and a 3-part cut mirror on top with 1 small drawer.
    No longer available
    Dim. 179 x 112 x 53cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #345

    Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.

    A wooden hall table with marbre top and one drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 x 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #518
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #525

    Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.

    A carved wooden sofa with red velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 80 x 165 x 69cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #505

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #146

    Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.

    An English style wooden desk with 9 drawers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #168

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #344

    Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.

    A wooden folding table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.

    An occasional piece of furniture with 1 drawer and a marble top.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #705

    Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.
    No longer available
    Dim. 105 x 67 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #701

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #693

    Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.

    A wooden D-end table with a round top consisting of 2 half console tables, each with 4 legs on wheels.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø117cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #647

    Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .

    A polychrome wooden African child mask.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.

    A pair of gilt bronze Louis XV candlesticks with 5 light points.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #193

    Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.

    A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 33 x 15cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #248

    ‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.

    "Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #284
    Antoon Jules Van Hoecke

    “Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.

    “Three Towers (Ghent)”. An etching on paper, signed “Ant. J. van Hoecke”. Numbered 128/150.
    No longer available
    Dim. 63 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #19
    Luyckx

    “De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.

    “The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #34
    Pierre Hendrix

    “Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Flower still life.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.

    A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #479
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.

    “Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 78cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #448

    Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.

    A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 x 15cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #520
    Chanel

    Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.

    A pair of gold plated ear clips. Mark Chanel.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 380
  • #658

    Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.

    A lot of three blue and white Chinese porcelain bowls, one of which is marked. Presumably early 19th century.
    No longer available
    Dim. +- h 6 cm & Ø +- 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More