#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#152Jacques Delvaux“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175 -
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.No longer availableDim. 21 x 38 x 12cmEstimate: € 80 / 120