#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#584Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit:Davo album België (met enkele restanten van zegels)Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels)Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud)Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden)Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d.Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800)Insteekboek Roemenië, Hongarije, PolenInsteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland
A lot of stamps and the like, consisting of: Davo album Belgium (with some remnants of stamps) Davo album Netherlands and Overseas Territories (with remnants of stamps). Box with German letter covers (with contents). Box with miscellaneous items (including East German “Ehre” certificates). Stockbook with variation of stamps/stamp leaves /covers, etc. Stockbook France 1853-1970 (catalog value +/- €800) Stockbook Romania, Hungary, Poland Stockbook Germany, GH Luxembourg, England.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
"Andries Bicker". A painting, oil on canvas, after Bartholomeus van der Helst.No longer availableDim. 97 x 70cmEstimate: € 400 / 500