Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.

Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.

A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.
SKU: 2609230291.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #401

    Een beeldje van een torenvalk zittend op een tak, onderaan gemerkt Goebel Germany CV 110, 1969.

    A figurine of a Eurasian kestrel sitting on a branch, marked Goebel Germany CV 110, 1969.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #673

    Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #609
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.

    "Man with beard". A painting, oil on paper. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 39 x 28cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #666

    Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.

    An oak wardrobe, 1 door with 1 drawer at the bottom.
    No longer available
    Dim. 180 x 92 x 42cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Delvaux

    Een lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.

    A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #173

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. After Jean Bologne. Fine cast.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More