#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#101Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160