#577Limoges FranceEen porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#448Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#309“Berglandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#453Een lot van 15 Afrikaans houten gesculpteerde beeldjes met diverse figuren. Bijgevoegd 3 varia houten beeldjes.
A lot of 15 African wooden carved figurines with various characters. Included are 3 miscellaneous wooden figurines.No longer availableEstimate: € 150 / 180