#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
#78Victor Nadal
Place a bid ›Estimate: € 120 / 180 -
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
#240
#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#141
Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
#107
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
Place a bid ›Estimate: € 150 / 250 -
#80
#220
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
#180
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#58Wolfers Fréres
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.