#296
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#43
Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#398
Een groene met de mond geblazen en met de tang bewerkte karaf. Gemerkt onderaan.
#785Junghans
Een lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#735Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#739Robert Frenay
“Interieur kamer met open raam”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#798Alessi
Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#65Giorgio Armani Collezioni
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Delvaux
Een handtas van lichtbruin leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of light brown leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#764
Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#28
Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#722
‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.
"‘Kapoentje’ is a charcoal drawing on paper, signed by Albert Van Dyck."No longer availableDim. h 26 x b 20 cmEstimate: € 40 / 60