#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag. -
#174
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#10
Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#110
Een vintage luchtfoto van Edegem.
A vintage aerial photograph of Edegem. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#42
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell.