#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#164Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.
A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#9Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.
A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.No longer availableDim. h 80 x Ø 116 cmEstimate: € 300 / 500