#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#241Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora aardewerken vaas met geëmailleerd floraal decor en met een uil versierd, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora earthenware vase with enamel floral decoration and a decoration of 1 owl, marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#444Enk De Kramer“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
"Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 170 x 250cmEstimate: € 200 / 240