#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#300Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#80Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 80 / 120 -
#659‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
#461Rogier Vandeweghe AmphoraEen vintage aardewerken wanddeco, ontwerp door Rogier Vandeweghe voor Amphora. Klein schilfertje onderaan.
A vintage earthenware wall decoration, designed by Rogier Vandeweghe for Amphora. Small chip at the bottom.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 150 / 250 -
#164Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
A rose gold-plated stainless steel men's watch. Grand Sport automatic.No longer availableDim. Ø 3.5 cmEstimate: € 300 / 400