#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#317Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
#397Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#115Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
"River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 180