Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
Gustave Bogaerts

Een lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.

A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.
Dim. Ø 20 cm
SKU: 0503240368.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #132
    Eugène Rémy Maes
    Period: 1849-1931

    “Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.

    "Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #35

    Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.

    A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.
    No longer available
    Dim. l 14.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,23 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #490

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #456

    Een vintage design nest of tables uit gefumeerd plexiglas. Vermoedelijk ontwerp door Michel Dumas, Frankrijk 1970.

    A vintage design nest of tables in smoked plexiglass. Presumably designed by Michel Dumas, France 1970.
    No longer available
    Dim. 63 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569

    Een Mid-Century salontafel met metalen frame, koperen elementen en origineel gegoten glazen blad.

    A mid-century coffee table with a metal frame, copper elements, and original cast glass top.
    No longer available
    Dim. 38 x 105 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #335

    Een kaarsenpan van glaspasta.

    A candlestick in glass paste.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #412
    Anna Staritsky
    Period: 1908/11-1981

    “Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.

    "Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 31 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #135

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More