#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#247Een oude gebogen sabel met messingen handvat.
An old curved saber with a brass handle.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 140 / 160 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#281Lekturama Rooie OortjesEen lot van 6 strips, Rooie Oortjes door Lekturama, reeks 1-6.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80