#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#387Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#109Adriaen Joseph Heymans“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with windmill." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 160 / 220