#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#237MPMEen banjo, merk MPM, met vijf snaren.
"The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 300 / 400