#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90