#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#334“Le Coucher” & “Le Lever”. 2 Franse gravures op papier.
"The Bedtime" & "The Morning". 2 French engravings on paper.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180