#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#361Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 50 / 60