#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#620Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
A wooden statue of a soldier, also a tray holder.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 80 / 120