Other lots in this auction
-
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#452“Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.
"Ladies Portrait". A painting, watercolor on paper. With studio stamp.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
A round dish made of solid silver, with a twisted rib motif. Marked at the bottom with three stars and 800/1000.No longer availableDim. Ø 30 cm 410 gEstimate: € 180 / 220 -
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.
A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.No longer availableDim. h 9.5 Ø11.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#306Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.No longer availableDim. 43 x 120 x 60cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Interier Praha Jiri JiroutekEen vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.
A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.No longer availableDim. 76 x 110 x 45cmEstimate: € 400 / 600 -
#32“Africa” en “Asia”. Twee langwerpige oude gravures met talrijke personages. Engeland, XVIIIe eeuw. Wortelnoten lijsten van Trowbridge Gallery.
"Africa" and "Asia". Two long and old engravings with numerous characters. England, 18th century. Root nut frames from Trowbridge Gallery.No longer availableDim. 11 x 52 cmEstimate: € 120 / 200



