#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#364Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#749Gazet van AntwerpenEen lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.No longer availableDim. 39 x 30Estimate: € 35 / 50 -
#684“Landschap in avondrood”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan onduidelijk gesigneerd, mogelijk “L Michel 72”
#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300