#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#80Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace with an 18 carat yellow gold clasp set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800 -
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
A polychrome vase, stamped Emaux de Longwy.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40