Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 sierborden waarvan 1 met haarlijn.
Een lot van 4 sierborden waarvan 1 met haarlijn.
Een lot van 4 sierborden waarvan 1 met haarlijn.

Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.

A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 2908230411.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #715

    A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.

    AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452

    “Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.

    "Ladies Portrait". A painting, watercolor on paper. With studio stamp.
    No longer available
    Dim. 50 x 40cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #198
    Wolfers

    Een ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.

    A round dish made of solid silver, with a twisted rib motif. Marked at the bottom with three stars and 800/1000.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm 410 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #57

    Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.

    A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.
    No longer available
    Dim. 23 x 27cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #746

    Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.

    A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.
    No longer available
    Dim. 47 x 44 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #187

    Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.

    Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #306

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #156
    Interier Praha Jiri Jiroutek

    Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

    A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 45cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #32

    “Africa” en “Asia”. Twee langwerpige oude gravures met talrijke personages. Engeland, XVIIIe eeuw. Wortelnoten lijsten van Trowbridge Gallery.

    "Africa" and "Asia". Two long and old engravings with numerous characters. England, 18th century. Root nut frames from Trowbridge Gallery.
    No longer available
    Dim. 11 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More