#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.No longer availableDim. 57,5 x 30 cmEstimate: € 120 / 180
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.
A wooden carved motherhood figurine, tribal fetish, Attié - Ivory Coast.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een set van twee porseleinen lampenvoetjes met een Aziatisch bloemendecor. Midden vorige eeuw.
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200