#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#73Val Saint-LambertEen coupe op losse voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt. Naar een model van 1890-1900, toegeschreven aan.
A footed bowl "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Unmarked. Attributed to a model from 1890-1900.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300