#11Alberani Vecchiotti
Een oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
#3Emirober
#91éditions Moulinsart
#333
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
#240
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
#90
#40
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
#190
#84
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.