#35Set van 2 vazen, famille rose. Onderaan gemerkt.
#291Alberani VecchiottiEen oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#66Een lot van 3 antieke parasolletjes.
"Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?No longer availableOnline onlyDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135Een massief rood koperen melkkit.
#50Een beeldje van een oude wijze in speksteen. Chinees werk.
#44Een set van 4 Japanse Imari porseleinen borden.
A set of 4 Japanese Imari porcelain plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22 cmEstimate: € 20 / 30