Similar lots by type
-
#76
Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.
Scie d’un poisson scie. Sur statif en métal.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#427
Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.No longer availableDim. L 60 cmEstimate: € 480/520 -
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30/50 -
#548
Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en haar. Sepikregio, Papoea - Nieuw-Guinea.
Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.No longer availableEstimate: € 1600/2000 -
#393
Een groot en divers lot oude ansichtkaarten, geboortekaartjes, communieprentjes, wenskaarten, postzegels en sigarenbandjes. We voegen er zes albums met postzegels uit verschillende landen aan toe.
Grand lot de cartes postales anciennes, cartes de naissance, images de communion, cartes de voeux, timbres postes et bagues de cigares. Ainsi que six albums de timbres postes de différents pays.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120/200 -
#777
Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
Panier de pique-nique en osier, assiettes et couverts pour deux personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25 -
#17
Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.
Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#701
Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#541
Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en wrattenzwijntanden. Sepikregio, Papoea - Nieuw Guinea.
Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 1600/2000 -
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#3
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#756
Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80/120 -
#61
Een aardewerken tabakspot met opschrift “Tabac de Virginie”.
Pot à tabac en faïence à l’inscription “Tabac de Virginie”.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 30/50 -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#74
“Bloemenstilleven met vaas”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs dans un vase”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 76 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#395
Een lot van drie bonten stola’s en een mof. O.a. Vos, wasbeer en nerts.
Lot de trois étoles en fourrure et un manchon. Renard, vison et raton laveur.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger tijdperk art deco bezet met een centrale in marquise geslepen diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct.
Chaîne en or blanc 1 ct et son pendentif d’époque art déco serti d’une marquise centrale de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 8,34 gEstimate: € 1500/1800 -
#685
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300 -
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een schaal, een vaasje met purperen fries, een drageoir en een langgerekte vaas.
Lot de cristal taillé comprenant un plat, un petit vase à la frise pourpre, un drageoir et un vase au long col.No longer availableEstimate: € 70/100