Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #554

    Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.

    A painted wooden horse.
    No longer available
    Dim. 105 x 115cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #6

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”

    "Rope maker". An etching on paper, signed at the bottom and titled “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”.
    No longer available
    Dim. 36 x 40cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #41

    Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.

    A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #575

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257
    RCR

    Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.

    A lot of 6 colored glasses and a carafe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.

    A lot of 2 Chinese porcelain plates.
    No longer available
    Dim. Ø34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.

    A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #327

    Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.

    Colorless glass art deco vase marked Lalique France.
    No longer available
    Dim. H.13 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More