#522Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
#570ChanelEen zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
#166Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125