Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #272
    Bessiest(?)

    “Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.

    "Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.
    No longer available
    Dim. 48x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.

    A copper clock set with a pair of matching 5-point candlesticks.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #347

    Een Jugendstil tuintafeltje in brons .

    An Art Nouveau bronze garden table.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #235

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.

    A rustic side chair with turned legs with cross connection. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.

    A wooden campaign table, foldable with tray.
    No longer available
    Dim. 84 x 63 x43 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #572
    Luc Goossens

    “Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #549
    Hans Wap

    “Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 49 x 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #42

    Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.

    A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.
    No longer available
    Dim. 44 x 22cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #156

    Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.

    A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.
    No longer available
    Dim. 93 x 145 x 45cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #523

    Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.

    A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.
    No longer available
    Dim. 180cm x 54(x4)cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.

    A pair of round marquetry side tables.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø41cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More