Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2

    “Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.

    “Flower still life.” Oil on board. Illegibly Signed.
    No longer available
    Dim. 19 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #188
    Marcel Sandoz

    Een set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.

    A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 650
  • #467
    Fang

    “Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.

    “Ancestor couple”. A double-sided sculpture in carved wood, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.

    An Art Deco mirror with a metal sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 61 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #293

    Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.

    Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.
    No longer available
    Dim. H. 37 à 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #312
    Jan Boonen
    Period: 1911-1968

    Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.

    An engraving titled De Mijn Bij Nacht, signed outside the plate by Jan Boonen.
    No longer available
    Dim. h 46 x l 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #284
    Antoon Jules Van Hoecke

    “Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.

    “Three Towers (Ghent)”. An etching on paper, signed “Ant. J. van Hoecke”. Numbered 128/150.
    No longer available
    Dim. 63 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #347

    Een Jugendstil tuintafeltje in brons .

    An Art Nouveau bronze garden table.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #325

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.
    No longer available
    Dim. 102 x 67 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #317

    Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.

    A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.
    No longer available
    Dim. Ø +- 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More