Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #168

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #633

    Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.

    A 1960s vase in crystal, red in the mass.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #520
    Chanel

    Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.

    A pair of gold plated ear clips. Mark Chanel.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 380
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #217

    Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.

    A bronze table lamp on a marble and brass base, Empire style.
    No longer available
    Dim. 70 x 35cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #24
    Roger Hebbelinck

    “Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.

    “Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #303

    Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.

    A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #140

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #55
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #256

    Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.

    A walnut veneered round table. Art deco style.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø73cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #562
    Luc Goossens

    “Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More