#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#690Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#256Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
A walnut veneered round table. Art deco style.No longer availableDim. 58 x Ø73cmEstimate: € 200 / 250 -
#562Luc Goossens“Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.No longer availableDim. 49 x 39cmEstimate: € 60 / 100