#272Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
A copper clock set with a pair of matching 5-point candlesticks.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#523Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280