Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #480

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #406
    Stefano Giovannoni

    Een design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.

    A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.
    No longer available
    Dim. 85 x 44cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #465

    Een groene aardewerken kelkvaas.

    A green earthenware chalice vase.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #430

    Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.

    A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.
    No longer available
    Dim. 26,90 g 935‰ en 800‰
    Estimate: € 40 / 80
  • #594
    Paul Tuerlinckx

    “Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Abstract with rainbow colors.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #256

    Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.

    A walnut veneered round table. Art deco style.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø73cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #20

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 320 / 380
  • #611

    Een scepter op een voetje van de Songye stam uit Zuidoost Congo. De scepter symboliseert macht , invloed , autoriteit en privilege. Met certificaat.

    A scepter on a foot from the Songye tribe of Southeast Congo. The scepter symbolizes power, influence, authority and privilege. With certificate.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #379

    “Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.

    “Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.
    No longer available
    Dim. 76 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    “Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.

    “Abstract with planes.” Oil on canvas. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #656

    Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.

    A moderne tea table with square wicker top and lower tablet.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 x 58cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More