An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#293Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#266Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#356Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#191“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#600Herdenkingsmunten van het Belgisch koningshuis. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (brons). We voegen er Unicef 1996 aan toe, 925‰ en met beeldenaar van Albert en Paola.
Commemorative coins of the Belgian royal family. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (bronze). We add Unicef 1996, 925‰ and with image of Albert and Paola.No longer availableDim. AG 101,95 gEstimate: € 50 / 80