#333Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.No longer availableDim. 147 x 142 x 65 cmEstimate: € 300 / 400