#554Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 220 / 260