#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#113Pierre-Jules Mène“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
"Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 400 / 600 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220