#337Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#419“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60 / 80