#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650 -
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#293Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#325Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50