#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#103Limousin“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#112P. Dijckmans“Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.
“Still life with apples and nuts.” Oil on board. Signed and dated Lier 1901.No longer availableDim. 52,5 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350