Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.
Een lot van 5 capucinne kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een setje van schaal en kommetje met polychroom decor.

Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.

A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.
SKU: 2305230371.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #128

    Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.

    A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm 1325 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #328

    Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.

    A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #509
    D’Haese

    “Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 120 x 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #442
    Banksy

    “Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.

    Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.

    A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.
    No longer available
    Dim. Ø +- 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #115
    Prada Milano

    Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.

    A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.
    No longer available
    Estimate: € 440 / 480
  • #678
    Anton Pieck

    Een lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.

    A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #121
    Emile Jespers
    Period: 1862-1918

    Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.

    A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #377

    Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.

    A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 11 & 7 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #675

    Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .

    A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #407

    Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.

    A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More