#475Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#65Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.
A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#227Hergé“De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.
“The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#465Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.
A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.No longer availableDim. 120x60x75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30