#306
Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#502Paul Permeke
“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951
“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
#631
#538
A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300/500 -
#258
“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
#577
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#218
Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
#515
Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
#42L. Maes
“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#511
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800