#489
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
#66
#11Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
#58
Een groepje van Saksisch porselein.
#708
#371
Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.
Une miniature d’un voilier dans une bouteille de Londres. XIXème siècle.No longer availableDim. l 28 cmEstimate: € 40/50 -
#590
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#532
Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
#267
Een oude zinken paardenkop.
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 150/180 -
#37Val St. Lambert
Twee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#506
Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
Quatre carpettes orientales nouées main.No longer availableDim. 128 x 84 124 x 75 94 x 70 88 x 63 cmEstimate: € 40/50