Other lots in this auction
-
#11
Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
Un soldat napoléonien en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.
Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263
Een lot koper, bestaande uit een XVIIIe eeuwse messingen melkkan, een rood koperen olielamp en een chocoladekan.
Un lot en cuivre, composé d'un pot à lait en laiton du XVIIIe siècle, d'une lampe à huile en cuivre rouge et d'un pot à chocolat.No longer availableDim. h: 16 - 47 cmEstimate: € 85 / 100 -
#590
Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.
Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 35 / 45 -
#181Jarbel
Bronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#342
Een Thais naaldwerk met gouddraad en glazen pareltjes.
Un ouvrage thaïlandais avec du fil d'or et des perles de verre.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#450
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#391Chris Ferket
“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#318
Een lot van negen houten schoenleesten en twee sokkenstoppers.
Un lot de neuf formes de chaussures en bois et deux oeufs de mercerie à chaussettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#273
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'une fille passant la tête à travers le menu. Volkstedt-Rudolstadt, fin du XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 40