Other lots in this auction
-
#503Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181JarbelBronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#500Hugo BesardPeriod: °1955“Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.
Terra Sacra 2000. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#217Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.No longer availableDim. h: 7 - 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.No longer availableDim. H:14-18cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#294Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.
Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus en porcelaine et biscuit. La première une paire de vases en forme de bouteille avec des bords rocaille (dégât à un bord supérieur), l'autre une paire de tambourins ronds avec des guirlandes florales peintes multicolores (verso daté du 19 avril 1892). Vers 1900.No longer availableDim. Ø 12,5 en H. 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201UnterweissbachTwee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Guy Cambier“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#525Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421Een Indisch olifantje met ivoren plaatjes en ivoren montuurtjes.
Petit éléphant indien consistant de plaquettes en ivoire.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 150



