#296Arthur Etienne & ZusEen paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#422Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372“Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.
“Two red girls with ice cream.” Mixed technique. Bears signature. Damage to the right eye of the figure on the right.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 600 / 800 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
A pair of black and brown leather handbags, marked “TOD'S”.No longer availableDim. 35 x 45cmEstimate: € 250 / 500