#465Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#607Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
A lot of multicolored crystal glassware consisting of three sizes.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Goebel - M.I. Hümmel“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#279Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60 / 80