#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#293Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#36Een lot van 10 zwart gelakte houten stoelen met cannage zitting en rug, waarvan 2 met armleuning. Regency stijl, hedendaags. Bijhorende zitkussens in 2 kleuren.
A lot of 10 black lacquered wooden chairs with cannage seat and back, of which 2 with armrests. Regency style, contemporary. Matching seat cushions in 2 colours.No longer availableDim. 80 x 50 x 45cmEstimate: € 100 / 160 -
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200