#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#15Val Saint-LambertEen kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#214W.O. Johann“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100