#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#552Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#653Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .
A Japanese faience vase signed at the bottom depicting cranes over the mountains.No longer availableDim. h 20 x diam 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750