#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#270Een 18 karaats witgouden schakelketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#557Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
A green glas snuff bottle in glass decorated in relief.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120