Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.

Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.

Five wooden chairs with leather upholstery.
Dim. 89 x 52 x 62 cm
SKU: 2305230676.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #676
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #322

    Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .

    A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.
    No longer available
    Dim. 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #535

    Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.

    A wooden sofa with a sculpted frame and upholstery in a floral pattern.
    No longer available
    Dim. 85 x 185 x 63cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    “De kade” en “De Grote Markt”. Een paar oude lijsten met geweven afbeeldingen van Antwerpen , circa 1920.

    A set of 2 old frames with woven images of Antwerp, circa 1920.
    No longer available
    Dim. h 21 x l 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585

    Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .

    Two mannequins on a round wooden base.
    No longer available
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .

    A plastic piece of office furniture from the sixties, based on the Boby Trolley by Joe Colombo.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499
    Rouzbeh Tahmassian

    “Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.

    “Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.
    No longer available
    Dim. 139 x 45 x 3,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #157

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

    A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #648

    Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.

    A pair of Empire vases with polychrome romantic decor. Minor damage to one handle.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #283

    Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.

    A Tiffany table lamp, beige with green edge.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.

    A lot consisting of 40 crystal wine glasses, champagne glasses and 3 decanters.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More