#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#451Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#33Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#200Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 1.19 ct.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
A varied lot of cutlery with silver handles.No longer availableEstimate: € 50 / 70