#566
#190
#454
Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
#286
Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#186Period: 1985
Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.
A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.No longer availableDim. 80 x 80 x 35cmEstimate: € 800 / 1200 -
#289Declercq
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#414
“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#408
Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40