A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#342Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand.No longer availableDim. h 76 x l 79 x b 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#539“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
"The wheel of life." A tanka on canvas.No longer availableDim. 59 x 51 cm 95 x 75 cmEstimate: € 80 / 120