#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#615Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.No longer availableDim. h 38 x b 27 cmEstimate: € 40 / 60