#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#648Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
A lot of three African wooden masks including one yellow, one black, and one red with dreads.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000 -
'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.No longer availableDim. 17.5 x 15 cmEstimate: € 40 / 60