#15MuranoEen Murano gekleurde glazen clown.
A Murano coloured glass clown.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.
A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#449Gaston Bogaert‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120