#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Emile Picault‘Le génie de l’humanité’. Een beeld van donkergepatineerd brons. Draagt handtekening en stempel van de bronsgieterij.
'The genius of humanity'. A statue made of dark patinated bronze. Bears signature and stamp of the bronze foundry.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 500 / 600 -
#419“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
"Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.No longer availableDim. 39 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50