#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#270Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.
A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120