#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#326Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.
A side table with two levels in oak on wheels.No longer availableDim. 66 x 73 x 42 cmEstimate: € 30 / 40