#249Paul Tuerlinckx
“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#676
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#624
Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#477
Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305
Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#296Arthur Etienne & Zus
#417
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#702
#30
An 18 carat yellow gold necklace with matching earrings set with balls of red coral.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 200 / 300