#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#546
Een Oosters wollen tapijt.
#547
Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#344
Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#629
Een Chinees porselein blauw vaasje.
#631
Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500/2000 -
#447Luba
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
An African mask in carved wood, Luba, DRC.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60/80 -
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#29W.M.F.
Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#192
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150/200 -
#582LallemandPeriod: 1809-1892
Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .No longer availableDim. h 54 x l 45cmEstimate: € 120/200