Similar lots by type
-
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#127
Een afrikaand godenbeeld in hout.
An African wooden deity sculpture. -
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain decorative plates with figurative design, marked Canton at the bottom. And 3 Chinese porcelain decorative plates, multicolored, marked at the bottom. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century. -
#2
Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#207
Een lot varia etnisch houtsnijwerk beeldjes.
A lot of various ethnic wooden carvings sculptures. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#128
“De contrabas speler”. Een keramisch beeld, ca. 1980.
"The double bass player". A ceramic sculpture, circa 1980. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#46
Een lot van 4 oude borden waarvan 2 gemerkt Bordure.
A lot of 4 old plates, 2 of which are marked Bordure.
Other lots in this auction
-
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#19
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#174
Een massief houten bijzettafeltje met cannage en een geslepen fumé glazen blad.
A solid wood side table with caning and a cut smoked glass top. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#170
Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#45
Een rond houten Braziliaans vlindertafeltje met glazen blad.
-
#5
Een set drie erotische strip albums, waaronder ‘Fripon intégral, uitgeverij Les Humanoïdes Associés; Bernardo Muñoz, Deriances, uitgeverij Tabou; ‘Erich von Götha, Curiosités perverses de Sophie, Uitgeverij Dynamite.
Online onlyPlace a bid ›