#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#696Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#84Johan Van BelleghemPeriod: °1949“Tweemaal Bernadette”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Met certificaat.
"Two times Bernadette". Mixed technique. Signed. With certificate.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
A Guerin vase with an old Mediterranean scene sculpted in relief. Marked Dubois.No longer availableDim. 45 x Ø22cmEstimate: € 40 / 60