Other lots in this auction
-
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
A round dish made of solid silver, with a twisted rib motif. Marked at the bottom with three stars and 800/1000.No longer availableDim. Ø 30 cm 410 gEstimate: € 180 / 220 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#216H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#343Frans BrahamEen houten sculptuur getiteld ‘Erosie’ en onderaan gesigneerd ‘Frans Braham’.
A wooden sculpture titled 'Erosion' and signed at the bottom 'Frans Braham'.No longer availableDim. 34 x 39 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.No longer availableDim. l 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 700 / 800 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220 -
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
A set of 16 hand-painted Chinese porcelain tea service items.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#46Een houten klaptafel, verrijdbaar met 1 lade onderaan.
A wooden folding table, mobile with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 150 x 70 x 50cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,22 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18-carat white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.22 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
A bronze sculpted vase with an Asian design. Bottomless on a wooden pedestal.No longer availableDim. 29 x Ø18cmEstimate: € 40 / 60

