#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#60Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
A silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people, in a wooden cutlery case.No longer availableDim. 24 x 47 x 43 cmEstimate: € 150 / 250