#79Albert Steemans“Hooimijten”. Olieverf op doek. Lokeren 1913.
#697Een groot stuk Amethyst op staander.
A large piece of Amethyst on a stand.No longer availableDim. 22 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#649Laeremans“Ons dagelijks brood”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd “Laeremans”.
#735Péjé“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80