#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
A Japanese woodblock print, Utagawa Kunisada, 1786-1865, Record of the valiant and loyal retainers.No longer availableDim. h 23 x b 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220