#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
An 18 carat white gold necklace with pendant set with a pendant amethyst with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 300 / 400 -
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#762‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een antieke massief houten koffer.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100