#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#761Een lot van 4 boeken met gebundelde weekbladen waarvan 3 x Robbedoes, Albums 36, 40 en 48 en de 33ste jaargang van Zonneland.
A lot of 4 books with bundled magazines, including 3 x Robbedoes, Volumes 36, 40, and 48, and the 33rd year of Zonneland.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
"Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.No longer availableDim. 19 x 13cmEstimate: € 25 / 50