#763
#767Studio Vandersteen
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
#797
#774Willy Vandersteen
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
#757
#793Jef Nys
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
#779
Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.No longer availableEstimate: € 20/25
#8
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#171Batenburg
“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#211
“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650/750 -
#436
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#43
Een caféspaarpot van terracotta in de vorm van een eend.
Tire lire de comptoir en terre cuite en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#279
#499Jos VerdegemPeriod: 1897-1957
“La Rencontre”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1954 hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een lot verschillende armbanden van zilver.
#81Royal Kopenhagen
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#42
“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#186
Eikenhouten kast. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire en chêne d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200