Other lots in this auction
-
#253“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#368Twee poppen met porseleinen hoofd en handjes, waarbij de kleinste gemerkt van Alberon. Op staanders.
Deux poupées avec des têtes et des mains en porcelaine, la plus petite marquée par Alberon. Sur des montants.No longer availableDim. h: 37 & 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
Un lot de six icônes récentes (1 repro), deux avec riza.No longer availableDim. 13 x 11 - 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#620Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50 / 75 -
#240Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,64 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,64 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#580Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.
Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.No longer availableDim. h: 4, 8 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Crucifix au bord d’un chemin en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.
Trois statuettes: Le Roi Singe et Li Tigu en stéatite et un flacon à priser en pierre verte.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 150 / 200 -
#360Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
Une petite vitrine suspendue en noyer de style hollandais.No longer availableEstimate: € 40 / 50

