Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 58 strips waaronder Alex, De Blauwbloezen, de miniemensjes, Buck Danny en andere. Vier onder hen in het frans.

Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.

Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.
SKU: 2310180765.
Category: Strip.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #749

    Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.

    Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #647

    Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages sur un fond blanc.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    “Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #442
    Louis Belen

    “Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #290
    Ecuador Guayasamin

    Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.

    Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een bronzen krokodil.

    Un crocodile en bronze”.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #195

    Een paar wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en agaat.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #781

    “Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.

    ”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.
    No longer available
    Dim. 36 x 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #580

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 390 x 272 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #733

    Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.

    Une petite pendule de cheminée en bois avec remontoir. Marque au dos: ‘FMS’.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.

    Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More