Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 58 strips waaronder Alex, De Blauwbloezen, de miniemensjes, Buck Danny en andere. Vier onder hen in het frans.

Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.

Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.
SKU: 2310180765.
Category: Strip.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #749

    Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.

    Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.

    Une carpette persane en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 213 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    J. Devuyst

    “Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #356

    Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.

    Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #649

    “Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.

    ”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 125 / 135
  • #241
    Boch Studio d’art

    Twee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.

    Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een parelhalssnoer met 14 karaats roze gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een amethist van ± 12 ct.

    Un collier de perles avec fermoir en or rose et serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #434
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554

    “Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.

    ”Village, Indonésie”. Gouache sur textile. Porte la signature: Sobrat. Bali.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #528

    Afrikaans ritueel slagwapen.

    Hache rituelle africaine.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #28

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #502

    “Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More