Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#121Een driedelig art deco klokstel van arduin en onyx.
Un ensemble de cheminée en trois pièces Art Déco en pierre de taille et onyx.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 220 -
#192Frans Laurens“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#345Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#330Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#791Val St. LambertTwee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
”Chien couché”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#793Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé. Nous ajoutons un sous-plat en forme de coeur, Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 30 / 40

