#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350 -
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
'Deux de Delvaux' handbag in khaki leather.No longer availableDim. h 30 x l 37 cmEstimate: € 350 / 450