#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#342Albert Geudens“Voorgevel”. Een kleurenets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 269/500.
#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#99“Landschap met boerderij en schaapherder”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220