#132Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bloemenstilleven" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 150 / 200 -
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#450ClipperEen zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
"Mermaid", mixed media, signed by Jozef Kiesewetter.No longer availableDim. h 30 x b 30 cmEstimate: € 60 / 80