#160Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250 -
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#169Henry Schouten‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
A colorful glass dinnerware set with gilt edges.No longer availableDim. H: 8-18 cmEstimate: € 120 / 180