#146
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#397
Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
A green glas snuff bottle in glass decorated in relief.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#1Henri Emile Adrien TrodouxPeriod: 1815-1881
Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.
#150
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#47Hergé
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#574Paul Tuerlinckx
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#308Hergé
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
#313
Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .
#640Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
A wooden Windsor armchair, 19th century.No longer availableDim. 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80