Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
Dim. 104 x 48 x 48cm
SKU: 2908230386.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #621

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #716

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.

    A sculpted oak armchair in Louis XIII style. Upholstered with ecru velvet.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #618

    “De Buildrager”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel, met opschrift “Dank U Professor”. Naar werk van Constantin Meunier.

    "The Construction Carrier". A bronze sculpture on a marble pedestal, with the inscription "Thank You Professor". Inspired by the work of Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #339

    Franse School van de XIXde eeuw. “Bosvijver met gezonken sloep en enkele kippen”. Olieverf op doek. Lichte verfschade rechts bovenaan.

    French School of the 19th century. "Forest pond with sunken boat and a few chickens". Oil on canvas. Minor paint damage at the top right corner.
    No longer available
    Dim. 50x33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #517

    Een paar balustervazen met deksel van veelkleurig Chinees porselein met een famille verte decor van personages en landschappen in uitsparingen. Eén vaas met 3 haarscheuren in de nek.

    A pair of baluster vases with lids made of multicolored Chinese porcelain, decorated in the famille verte style with figures and landscapes in cutouts. One vase with hairline cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #183

    Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.

    A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een Lodewijk XV stijl houten secretaire met uitschuifbaar schrijftablet, 3 laden en een wit marmeren blad versierd met bronzen ornamenten.

    A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 97 x 75 x 51cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #215
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.

    A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #664
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.

    "Woman with Bandana". A mixed print on paper. Outside the image, it is signed and numbered 89/100.
    No longer available
    Dim. 71 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #647

    Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.

    A set of 2 19th-century Delft covered vases.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een groot stuk Amethyst op staander.

    A large piece of Amethyst on a stand.
    No longer available
    Dim. 22 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546
    Hamadan

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted woolen carpet.
    No longer available
    Dim. 178 x 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.

    An Italian pedestal with flower pot adorned with gilt elements in plaster.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91
    Ets. VAN DER HEYDEN SA

    Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.

    A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.
    No longer available
    Dim. 43x30x50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #531
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 52 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More