Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
Dim. 104 x 48 x 48cm
SKU: 2410230659.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #654
    His Master’s Voice

    Een antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.

    An antique wooden phonograph in a cabinet with accessories. Needle head marked His Master's Voice.
    No longer available
    Dim. 116 x 50 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.
    No longer available
    Dim. 102 x 67 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #664
    Wuba Warmink

    Een houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.

    A wooden table clock with metal and copper interior. Marked on the dial and inside.
    No longer available
    Dim. 27 x 16,5 x 15cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #135

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #662

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #687
    Lladro

    ‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.

    "‘Can I play’: a Lladro figurine, model number 7610, in its original packaging."
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #683
    Lladro

    ‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.

    "For a perfect performance, a Lladro figurine, model number 07641 in original packaging."
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #204

    Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.

    A 19th-century cartel clock in Louis XV style, made of black lacquered wood and adorned with gilded bronze ornaments. The dial is marked Leroy Paris, and the inner mechanism is marked Ch. Vcne made in France with the number 37746.
    No longer available
    Dim. 66 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #212

    Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.

    A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.
    No longer available
    Dim. h 99 x l 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #673

    Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.

    A wall clock with a Dinantery frame in a thick wooden casing.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691
    Lladro

    ‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.

    'Summer Stroll', a Lladro figurine, model number 7611 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #202

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #235

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #344
    Lladro

    ‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.

    "Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #562

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #531

    Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.

    A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.
    No longer available
    Dim. 84 x 72 x 66cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #545

    Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.

    An early 19th century solid wooden chest with iron fittings and hinges.
    No longer available
    Dim. 74 x 160 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #352

    Een antieke massief houten koffer.

    An antique solid wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 41 x 62 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679
    Lladro

    ‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.

    'Preening crane', a Lladro sculpture, model number 01612 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #606

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 155 x 205cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.

    An English mahogany library cabinet, six-door with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 235 x 207 x 40cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #256

    Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.

    A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 58 x 44cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96
    Godin

    Een handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.

    A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.
    No longer available
    Dim. 50 x 69 x 69cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #549
    Merkelbach and Wick

    Een Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.

    A German earthenware pitcher. Cobalt blue with various figural scenes in relief and a bearded face on the spout. Westerwald stoneware, 19th century.
    No longer available
    Dim. 60 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.

    A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.
    No longer available
    Dim. 72 x 42 x 26cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #47

    Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.

    A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #376

    Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.

    A Persian hand-knotted rug.
    No longer available
    Dim. 71 x 120cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133
    Webley & Scott Ltd

    Een antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.

    An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #624

    Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.

    A porcelain tea set with a gilded motif. Lobed belly.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.

    A black leather handbag with a long adjustable shoulder strap. Model Madame.
    No longer available
    Estimate: € 580 / 900
  • #218

    Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.

    A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More