Other lots in this auction
-
#99
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#23
Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40/45 -
#108
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#50
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#170Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#4
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#65
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#55Mahal
Een groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200/1800 -
#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643
"Stilleven met keukengerei." Olieverf op doek. Toegeschreven aan. Aangekocht in 1972 bij de veiling Paleis voor Schone Kunsten Brussel.
"Still life with kitchen utensils." Oil on canvas. Attributed to. Purchased in 1972 at the auction Paleis voor Schone Kunsten Brussels.No longer availableDim. 68 x 105 cmEstimate: € 4000/5000 -
#89
Een uitschuifbaar bureau met 8 laden, met glazen bovenblad en groen lederen topblad.
An extendable desk with 8 drawers, with glass top and green leather top.No longer availableDim. 177 x 104 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#117
‘Salon van de gouverneur’ Grijs-lederen salongarnituur in 4 delen: 1 x driezit & 3 x éénzit.
'Salon of the Governor' Gray leather salon set in 4 parts: 1 x three-seater & 3 x one-seater.No longer availableDim. x3: 240 x 85 & x1: 103 x 85 cmEstimate: € 250/350