#55Mahal
Een groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200/1800 -
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#119
Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#5
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#149Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#101
Een robuuste houten bijzettafel.
#3
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#63Cyr Frimout & Willie Verhegghe
"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.
"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#125Philipe Starck by Vitra
#140Val Saint Lambert
#36Louis RobbePeriod: 1806 - 1887
"Cows in the pasture." Oil on canvas. Minor damage. Purchased from the Palace of Fine Arts Brussels in 1970.No longer availableDim. 64 x 100 cmEstimate: € 1500/2000