Other lots by Philipe Starck by Vitra
#126Philipe Starck by VitraEen lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#125Philipe Starck by VitraEen lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#44Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#170Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#151Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#105Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#153Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#54Een zeer lange eikenhouten kloostertafel. Tafelblad in enkel stuk. Zes poten met kruisverbinding naar Renaissance voorbeeld.
A very long oak monastery or conference table. Tabletop in one piece. Six legs with cross connection in the Renaissance style.No longer availableDim. 385 x 114 x 73 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#61Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983
An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#168Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#27Een set van 6 eikenhouten stoelen met stoffen zit, waarvan één armstoel.
A set of 6 oak chairs with fabric seats, one of which is an armchair.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#80Een eikenhouten klasseerkast in barokke stijl. Onderaan twee gebeeldhouwe paneeldeuren. Bovenaan kranten-of dosserleggers.
An oak filing cabinet in baroque style. At the bottom two carved panel doors. Newspaper or file shelves at the top.No longer availableDim. 225 x 140 x 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#191Een vintage medisch kamerscherm in witgelakt metaal.
A vintage medical room divider in white lacquered metal.No longer availableDim. 222 x 168 cmEstimate: € 60 / 100