Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
Philipe Starck by Vitra

Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.

A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.
SKU: 0610230127.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #127
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Philipe Starck by Vitra

  • #126
    Philipe Starck by Vitra

    Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #125
    Philipe Starck by Vitra

    Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #44

    Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.

    A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #170
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #64

    "Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500

    "Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #151
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #105

    Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.

    A robust table supported on four baluster legs.
    No longer available
    Dim. 200 x 120 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #153
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #54

    Een zeer lange eikenhouten kloostertafel. Tafelblad in enkel stuk. Zes poten met kruisverbinding naar Renaissance voorbeeld.

    A very long oak monastery or conference table. Tabletop in one piece. Six legs with cross connection in the Renaissance style.
    No longer available
    Dim. 385 x 114 x 73 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #61
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983

    An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #27

    Een set van 6 eikenhouten stoelen met stoffen zit, waarvan één armstoel.

    A set of 6 oak chairs with fabric seats, one of which is an armchair.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #80

    Een eikenhouten klasseerkast in barokke stijl. Onderaan twee gebeeldhouwe paneeldeuren. Bovenaan kranten-of dosserleggers.

    An oak filing cabinet in baroque style. At the bottom two carved panel doors. Newspaper or file shelves at the top.
    No longer available
    Dim. 225 x 140 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #191

    Een vintage medisch kamerscherm in witgelakt metaal.

    A vintage medical room divider in white lacquered metal.
    No longer available
    Dim. 222 x 168 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More