#41Jan StobbaertsPeriod: 1838 - 1914"Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 152 x 163 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#192Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
#87Een Empire commode met drie laden en groen marmeren blad.
An Empire chest of drawers with three drawers and green marble top.No longer availableDim. 124 x 48 x 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#183Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35 / 40 -
#55MahalEen groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#93Een rond salontafeltje in hout met gefineerd tafelblad.
A round coffee table in wood with a veneered table top.No longer availableDim. Ø 80 & h 65 cmEstimate: € 35 / 50 -
#26Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300 / 500 -
#31ArtifortEen paar zwartlederen armstoelen. Model PACO 2009.
A pair of black leather armchairs. Model PACO 2009.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#132Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.No longer availableDim. H. 17,8 Ø 6,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#174Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc Tallié Fluté.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#4Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#184Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableEstimate: € 35 / 40