Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder

Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.

A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the Empire style.
SKU: 0610230050.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #50
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46

    Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.

    A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #64

    "Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500

    "Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #84

    Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.

    A wooden filing cabinet with two sliding doors.
    No longer available
    Dim. 196 x 66,5 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #115

    Een paar fauteuils van donker gevernist mahoniehout met witte stoffering.

    A pair of armchairs made of dark varnished mahogany wood with white upholstery.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #25

    Een massieve eikenhouten deux-corps met uitschuifbaar schrijftableau versierd met duivelskoppen. Recentere bovendeuren met vrouwenhoofd met bloemenkrans als kroon. 4 deuren totaal. Maasland, XIXde eeuw.

    A solid oak deux-corps with an extendable writing desk adorned with devil heads. More recent upper doors with a female head with a floral wreath as a crown. Total of 4 doors. Maasland, 19th century.
    No longer available
    Dim. 300 x 193 x 82 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #27

    Een set van 6 eikenhouten stoelen met stoffen zit, waarvan één armstoel.

    A set of 6 oak chairs with fabric seats, one of which is an armchair.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #144
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #28

    Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.

    A walnut linen cupboard with two doors.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een hoge notenhouten sacristiekast in drie delen met geschilderd paneel Madonna en Kind centraal bovenaan. Barokke architecturale opbouw met gebogen deuren centraal en met vlakke zijpanelen. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.

    A tall walnut sacristy cabinet in three parts with a painted panel of Madonna and Child centrally at the top. Baroque architectural structure with curved doors in the center and flat side panels. Germany, late 18th century.
    No longer available
    Dim. 340 x 185 x 60 cm
    Estimate: € 1200 / 2000
  • #123
    Philips

    Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.

    A designer desk lamp Timor 69. Colour: Brown. Design Louis Kalff 1955.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #129
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 Ø 7,7 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #162
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless faceted crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 490
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More