#11Een mahoniehouten Louis Philippe secretaire met modern binnenwerk. Missende hoek bovenaan links. Met grijze marmer. Twee deuren onderaan.
A mahogany Louis Philippe secretaire with modern interior. Missing top left corner. With gray marble. Two doors at the bottom.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#191Een vintage medisch kamerscherm in witgelakt metaal.
A vintage medical room divider in white lacquered metal.No longer availableDim. 222 x 168 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#115Een paar fauteuils van donker gevernist mahoniehout met witte stoffering.
A pair of armchairs made of dark varnished mahogany wood with white upholstery.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#177Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40 / 45 -
#178Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A set of 6 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#105Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#123PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Colour: Brown. Design Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#59Een messingen serveerwagen in rechthoekig design, met glazen tabletten.
A rectangular brass serving cart with glass shelves.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#119Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
A two-piece table with damaged veneered top.No longer availableDim. 540 x 91 x 77 cm