#591Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.No longer availableDim. 36 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#253“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#268“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
#555Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of +- 0.50 ct and two sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 4,90 g m: 52.Estimate: € 800 / 1000 -
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 200 / 300