#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#267Karl PaldaEen lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
#223Jef Lambeaux“Damesbuste”. Een bronsgepatineerd beeld in plaaster, getekend Jef Lambeaux.
"Female bust." A bronze-patinated plaster sculpture, signed by Jef Lambeaux.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. 2,82gNo longer availableDim. 2,82gEstimate: € 400 / 450 -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#301Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#159“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#9Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull.No longer availableDim. h 33 x b 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 120 / 160