#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#141Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 700 / 800 -
#63Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#251Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
A lot of 2 Art Deco Bohemian crystal cut liqueur sets. 1 set includes 6 glasses and 1 decanter, missing stopper. And 1 set with 2 glasses and decanter. All with concentric decoration.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen.No longer availableDim. 18kt 750Estimate: € 250 / 300