#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#337Val Saint LambertEen art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
#511Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit geweven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a bird skull and wild boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 400 / 600 -
#195P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 7,70 g m: 55.Estimate: € 750 / 850 -
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.93 ct. GSI1 and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 9,5 g m: 56.Estimate: € 3700 / 3900