#481Frederico CarassoPeriod: 1899-1969“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
#359Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base.No longer availableDim. h 20Estimate: € 40 / 60 -
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#697Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
#79“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#72“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
Sixteen long-playing records. Various "Chansons de nos 20 ans". Cora Vaucaire. Francoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).No longer availableEstimate: € 100 / 150