#508Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631C. Mahillon, Bruxelles“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
“C. Mahillon Brussels”. A tuba from the Belgian army.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#659Een grammofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
A gramophone with a copper horn, marked His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd.No longer availableDim. 66 x 37 x 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Steiff, Germany“Peggy”. Een vintage pluche pinguïn. Gemerkt met label.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60