#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
#348Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
#525Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.No longer availableDim. 5,47 g m: 55.Estimate: € 650 / 750 -
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
"Sacred Virgin with Child.” A bronze bust on a black wooden pedestal. Signed by Jan Anteunis and dated 1930.No longer availableDim. h 38 x b 20 cmEstimate: € 160 / 220 -
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120