#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#628Maria Innocentia HummelEen lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring in the shape of a snake set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,80 g m: 57.Estimate: € 280 / 320