#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#642Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
A vintage German firefighter helmet, WWII.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#623Gustave Van Vaerenbergh“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Stilleven met anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 3 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 84 cmEstimate: € 300 / 400 -
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80