A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.No longer availableDim. 27 x 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
#238“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
"Ladies bust". A carved solid wooden bust of a young lady on a wooden base. Bears a plaque inscribed 'Tête de Cire - Musée de Lille'.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#481Frederico CarassoPeriod: 1899-1969“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
#684Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
A red limited edition wristwatch. 'Design by Jean-Pierre Lutgen.'No longer availableEstimate: € 80 / 120