#104Robert ColotPeriod: 1927-1993“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#258Val Saint LambertEen set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small.No longer availableDim. H: 17 & 18.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Een limited edition emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Genummerd 7/100.
A limited edition enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Numbered 7/100.No longer availableDim. 47x32 cmEstimate: € 260 / 320 -
#11Een massief eiken stuk wanddecoratie voorstellend twee barokke hoornen des overvloeds met een overvloed van fruit.
A solid oak piece of wall decoration depicting two cornucopias overflowing with fruit.No longer availableDim. h 42 x l 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518“The Flower Girl”. Een mechanische muzikale pop, Tiffany studio no 14, the great Parisian exhibition 1984. Achteraan gelabeld.
"The Flower Girl." A mechanical musical doll, Tiffany studio no. 14, exhibited at the Great Parisian Exhibition 1984. Labeled on the back.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#537Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 700 / 800