Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 60 ex-librissen.

Een lot van 60 ex-librissen.

Un lot de 60 ex-libris.
SKU: 9903210012.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #665
    Longwy, France

    Een lot van zeventien visborden, waarbij vijf met roze en twaalf met grijs decor. Onderaan gemerkt.

    Un lot de dix-sept assiettes à poisson, cinq avec un décor rose et douze à décor gris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #64
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 4( cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.

    Un lot varié d'encriers en verre et en cristal, dont un monté sur une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #200

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 39,37 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #171

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    Casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé décoré sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm, Ø 21 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #134

    Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander. Wiel manco.

    Une maquette en aluminium d'un Junkers JU52 / 3M sur un support. Une roue manque.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Lolo Palazzo

    Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.

    Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #506

    Een notenhouten staande klok.

    Horloge de vestibule en noyer.
    No longer available
    Dim. 240 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #585

    Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wittewijnglazen, elf rodewijnglazen en twaalf champagnefluiten (eén afwijkend model).

    Un service de verre en cristal, composé de douze verres à eau, douze verres à vin blanc, onze verres à vin rouge et douze flûtes à champagne (un modèle différent).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een Georgian commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden.

    Une commode géorgienne à façade incurvée avec deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm x B. 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #580

    Een lot van vijf eieren van Satsuma-aardewerk in verschillende groottes. Met houten sokkels.

    Un lot de cinq œufs en terre cuite Satsuma de différentes tailles. Avec des bases en bois.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More