Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 61 kristal geslepen wijn en likeur glazen, 6 formaten en vormen. Met 16 kristallen geslepen Champagnecoupes.
Een lot van 61 kristal geslepen wijn en likeur glazen, 6 formaten en vormen. Met 16 kristallen geslepen Champagnecoupes.
Een lot van 61 kristal geslepen wijn en likeur glazen, 6 formaten en vormen. Met 16 kristallen geslepen Champagnecoupes.

Een lot van 61 geslepen kristallen wijn-en likeurglazen, 6 formaten en vormen. Met 16 geslepen kristallen champagnecoupes.

A lot of 61 crystal cut wine and liqueur glasses, 6 sizes and shapes. And 16 champagne coupes of cut crystal.
SKU: 2305230309.
Categories: Kristal, varia, XXe eeuw.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #495

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #518
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #175

    Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.

    A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.
    No longer available
    Dim. 79 x 205 x 75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #517

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #694
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #701

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #156

    Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.

    A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.
    No longer available
    Dim. 93 x 145 x 45cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #310

    Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.

    A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.
    No longer available
    Dim. 125 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #168

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #705

    Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.
    No longer available
    Dim. 105 x 67 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #146

    Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.

    An English style wooden desk with 9 drawers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #702

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #522

    Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.

    A pair of brass hall lanterns in the shape of a tube, each with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.

    A wooden sofa with a sculpted frame and upholstery in a floral pattern.
    No longer available
    Dim. 85 x 185 x 63cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #504
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #342

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #505

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #574
    Paul Tuerlinckx

    “Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Portrait of a red-haired lady.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #74
    Pierre Hendrix
    Period: °1913

    “Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village view in the Ardennes.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225

    Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.

    A wooden storage chest with sculpted elements in relief.
    No longer available
    Dim. 66 x 120 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #438

    Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.

    A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #66

    Een lederen éénzit, model Chesterfield.

    A single leather Chesterfield.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .

    An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.
    No longer available
    Dim. l 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .

    Two Japanese food chests.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #580

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.

    An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
  • #657

    Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .

    A faience vase with African figures.
    No longer available
    Dim. h 17 diam 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More