#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#534Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man met theepot. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké japonais en ivoire sculpté d’un homme assis avec une théière. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravan.- Rolls Rouyce Silver Shadow.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#300Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45