#302Paula EvrardPeriod: 1876 - 1927“Binenplaats van het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage, la cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
#37Val St. LambertTwee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#740Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
Un ancien bac à jacquet, complet, trente disques, gobelets en cuir et dés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#98Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#527Terracotta beeld van een Chinese edelman. Italiaans werk, gemerkt.
#742P. Alechinsky“Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621Een paar bronzen tempelleeuwen.