Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.

Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.

Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.
SKU: 2603190303.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #431
    Royal Dux

    “Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.

    ”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #549

    Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.

    Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #44
    Ben Van Os

    “Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #762
    Saeys

    “Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    ”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #769

    “Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.

    ”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #671

    Een paar moderne polychrome Chinees porseleinen vazen. Met figuren in het decor.

    Une paire de vases modernes en porcelaine chinoise polychrome. Décoration de figures.
    No longer available
    Dim. h 94
    Estimate: € 200 / 240
  • #470

    Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.

    Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #514

    “Loosdrechtse Plas met Waterlelies”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorenberg.

    ”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.
    No longer available
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #819
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.

    Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #812
    Märklin 4600; 4602; 4610 & 4657

    Vier goederenwagons voor spoortype HO in originele doosjes: - Gesloten goederenwagon. - Open metalen goederenwagon. - Hopperwagon. - Wagon met zuurcontainers.

    Quatre wagons de marchandise pour rails type HO, emballages d’origine: - Wagon de marchandise fermé.. - Wagon de marchandise en métal ouvert. - Wagon ‘Hopper’.. - Wagon à conteneur acide.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #587
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.

    Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 77 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More