#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#833
Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.
Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#329H. Van Soye (?)
“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#356
Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
#36
Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
#179J.M. Webb
”Jument et poulain dans la prairie”. Huile sur toile. Signée et datée 1884. Quelques anciennes petites réparations.No longer availableDim. 32 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#553Märklin 3000
Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
#423
#301
#380
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000/1200 -
#235
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900/1100