#513Een bronzen Ganeshabeeld.
#315Mont Blanc MeisterstuckEen balpen in origineel etui en doosje.
#375DoyenEen gekleurde glazen vaas.
Un vase en verre coloré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#244Drie verschillende zilveren sla bestekken in etui.
#345Een lot fantasiejuwelen en paternosters. We voegen er losse parels van verschillende grote om te herstellen aan toe.
Beaucoup de bijoux fantaisie et de chapelets. Nous ajoutons des perles en vrac de différentes tailles à restaurer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#85Twee 18 K witgouden trouwringen.
#87Kieninger, GermanyEen messingen tafelklokje onder glazen stolp.
#255Een parelhalssnoer met zilveren slot. 835‰.
#96Een klein notenhouten meubeltje met onderaan twee gebogen laden en bovenaan legplanken. Kleine beschadiging achteraan.
Un petit meuble en noyer avec deux tiroirs courbes en bas et des étagères en haut. Petits dégâts à l'arrière.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 80 / 120