#77Jef Lambeaux
Een gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100/120 -
#248
‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
"Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120/180 -
#557
Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80/100 -
#483
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#272Bessiest(?)
“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#682
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#663Murano
Een paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#122Jan Leopold Van Leemputten
Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
#565Bidjar
Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 391 x 92 cmEstimate: € 160/220 -
#243
Een bronzen tuinornament.
#316
Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
A small wooden table with turning top. Three legs. English Regency style, contemporary.No longer availableDim. 75 x Ø69cmEstimate: € 35/50 -
#212Felix Eyskens
“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120