Other lots in this auction
-
#85
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
A wooden filing cabinet with two sliding doors.No longer availableDim. 196 x 66,5 x 93 cmEstimate: € 50/100 -
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#169Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#75Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#176Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Tallié Fluté model.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#63Cyr Frimout & Willie Verhegghe
"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.
"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#119
Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
A two-piece table with damaged veneered top.No longer availableDim. 540 x 91 x 77 cm -
#135Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#100
Een houten wandconsole in drie niveaus.
A wooden wall console in three levels.No longer availableDim. 100 x 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
Een robuuste houten bijzettafel.
A robust wooden side table.No longer availableDim. 130 x 80 x 90 cmEstimate: € 50/100