#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
"Fuglei natlgt landskap". A painting, mixed media on paper. Monogram at the bottom CHP, inscription at the back.No longer availableDim. 64 x 52cmEstimate: € 700 / 900 -
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
A set of three iron lamps with shades. Two identical and one separate.No longer availableDim. h: 68 en 50 cm met kapEstimate: € 50 / 60