#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
A copper and earthenware mortar with pestles.No longer availableEstimate: € 30 / 35