#297Lladro‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
"Fragrant Bouquet", a Lladro figurine, model number 05862 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.No longer availableDim. 67 x Ø24cmEstimate: € 200 / 250