#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#550Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500 -
#317Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500