#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#493Tim Van SteenbergenTwee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#567Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
#676Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120