#625Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 198 x 127cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#312Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#382Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
A lot of 2 ceramic vintage bowls including a dish with fish decor signed Vallauris and a compartmentalized bowl in the shape of a fish.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.No longer availableDim. 75 x 99 x 44cmEstimate: € 25 / 50