#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#216Een massief eiken secretaire met marqueterie sterren inleg in ebbenhout. 10 laden binnenin en 3 grote laden onder.
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#660Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
#102G. De La Garde“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
A solid oak chest of drawers with carved doors and drawers.No longer availableDim. 106 x 110 x 47 cmEstimate: € 40 / 60