#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
An oval mirror with a gold-colored frame in plastic adorned with angels and garlands.No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#292HutschenreutherEen kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60