#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#382Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
A lot of 2 ceramic vintage bowls including a dish with fish decor signed Vallauris and a compartmentalized bowl in the shape of a fish.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#496KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#605Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350