#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 305 x 200cmEstimate: € 275 / 325 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 280 / 350 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
"Maritime view", charcoal on paper by Edgard Poppe, dated 10-7-51.No longer availableDim. h 62 x b 47 cmEstimate: € 40 / 60