#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700 -
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#318Spirou HebdomadaireEen lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
A lot of 4 abstracted portraits. Painting, oil on panel. Signed "Barthels". '88-'89.No longer availableDim. 49 x 46cmEstimate: € 40 / 60