#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#651Lladro‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
"We can't play," a Lladro figurine, model number 5706 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Lladro‘Oriental Music’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1491, 835/5000 in originele verpakking.
"Oriental Music", limited edition Lladro figurine, model number 1491, 835/5000, in original packaging.No longer availableDim. H: 31.5cmEstimate: € 300 / 400 -
#426Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
#243RavensteinEen messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
A knife set with porcelain handles and holder. Floral decoration. Marked at the bottom. Blades marked Stahl Bronce.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500