#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
A pair of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#464Harry BuyckPeriod: °1928“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
"Two seated figures." A painting, oil on panel. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#234“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
"Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."No longer availableDim. 23 x 53cmEstimate: € 120 / 180