#308Hergé
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
#242Tournay
“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
#459Rien Van Kol
Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
#243
Een bronzen tuinornament.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#141
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#640Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#309
#425
Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#138Felix Pardo Tavera
A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 400/600