#627
Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#39
‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Alwin Eichler
“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#420
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#497-
Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#503
Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#698
Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#71
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
#669
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#212
A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.No longer availableDim. h 99 x l 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#488-
Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#108
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150 / 250