Other lots in this auction
-
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.No longer availableDim. H. 17,8 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643
"Stilleven met keukengerei." Olieverf op doek. Toegeschreven aan. Aangekocht in 1972 bij de veiling Paleis voor Schone Kunsten Brussel.
"Still life with kitchen utensils." Oil on canvas. Attributed to. Purchased in 1972 at the auction Paleis voor Schone Kunsten Brussels.No longer availableDim. 68 x 105 cmEstimate: € 4000/5000 -
#18
Een notenhouten boekenkast met 6 deuren waaronder 3 met groen glas.
A walnut bookcase with 6 doors, including 3 with green glass.No longer availableDim. 219 x 40 x 385 cmEstimate: € 150/200 -
#178
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A set of 6 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#76Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#26
Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300/500 -
#141Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#161Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#34
Een paar eikenhouten hoge armstoelen met rode bekleding.
A pair of oak high armchairs with red upholstery.No longer availableDim. h 119 cmEstimate: € 100/150 -
#24
Een mahoniehouten Louis Philippe boekenkast met uitzonderlijke origineel glas in de 4 deuren.
A mahogany Louis Philippe bookcase with exceptional original glass in the 4 doors.No longer availableDim. 249 x 320 x 40 cmEstimate: € 250/350 -
#157Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7;7 cmEstimate: € 35/40