#430Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.
A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.No longer availableDim. 26,90 g 935‰ en 800‰Estimate: € 40 / 80 -
#508Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#608Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650 -
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120